| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Am o problema cu winamp`ul, am cateva melodii cu tot cu clip si atunci cand vreau sa le ascult se aud dar nu pot sa vad clipu`, de ce? ce trebuie sa fac ca sa apar si el?

3 răspunsuri:
| crisaforyou a răspuns:

Winamp in general este doar pentru fisierele audio, nu si video.Pentru a putea sa vizionezi videoclipurile pieselor iti recomand sa descarci VLC, il poti descarca de pe internet foarte usor.

| Byankaa66 explică (pentru crisaforyou):

Dar la un moment dat am putut viziona videoclipuri... nu inteleg acum ce s`a intamplat.

| crisaforyou a răspuns (pentru Byankaa66):

Tot acceleasi videoclipuri de acum, sau altele?