| PVAAVU a întrebat:

Funda! Asta e o intrebare pentru cei care au cont pe facebook.Ce parere aveti de persoanele care vorbesc vulgar si stau toata ziua pe sfant in loc sa invete doar fiindca vor + ca nu le pasa de educatie?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg pe ce stau.Pe sfant? Stau pe fb pentru ca este la moda.Ce le trebuie invatatura? Este demodata.

| PVAAVU explică (pentru darrio2007):

Deci parerea ta despre ei e buna sau rea? Cum te numesti pe Facebook?

| darrio2007 a răspuns (pentru PVAAVU):

Nu prea buna.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Pe ce stau toata ziua?

| PVAAVU explică (pentru AlexanderAdrian):

In concluzie parerea ta despre ei e de rau sau de bine? Cum te numesti pe facebook?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce să le mai pese de educaţie când până în clasa a 8-a sunt trecuţi toţi chiar dacă nu ştiu nici să citească, iar după aia, la liceu, dacă dau babacii cu biştari suficienţi în "cufărul" profesoral îi scot cu medii babane la sfârşitul liceului. Iar la BAC nu mai vorbim... Acum, tu ai pus problema diferit, însă pe mine mă doare în cot de cum se exrpimă "persoanele pe facebook".

| PVAAVU explică (pentru anonim_4396):

Deci ai o parere buna sau rea despre ei? Cum te numesti pe Facebook?

| HardCore7750 a răspuns:

Asa sunt copii din ziua de azi... din secolul 21, ma tot gandesc cum ar fi peste 30 ani, si da, tot mai multora nu le pasa de educatie
Toate cele bune

| PVAAVU explică (pentru HardCore7750):

Si concluzia care e? Cum te numesti pe Facebook?