| ץtгє๓3๒гєคк๔คภςє a întrebat:

Funda! Cum ma pot face si eu (acces pass) in imvu pe gratis? un site, ceva?

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Da, IMVU e dragut, dar,. nu e in totalitate gratis.
Nu exista nici o posibilitate de a avea AP (pentru adulti), free.
In primul rind (asta fiind primul pas)trebuie sa ai numele cumparat.Doar daca ti le cumpara cineva si consideri asta a fi Free.
Un sfat: Incearca sa ai propriul magazin, iar cu creditele cistigate poti cumpara chiar si APul.Cum faci magazinul? E alta intrebare.LOL.http://avatars.imvu.com/Vicktor02

| sunyday a răspuns (pentru Victor):

Cum te poate face cineva ap? pls dau funda

| Victor a răspuns (pentru sunyday):

AP, fata de VIP, NU! poate fi facut cadou (gif). Pentru AP se solicita "Age verification" (verificarea virstei REALE). IMVU Staff poate sa solicite chiar si o convorbire telefonica, si atunci e cam greu sa-ti ascunzi acei 12-13 ani...LOL.(nu e zazul tau, stui...sau e?)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns si te va bucura vei fi asa de multumita de raspunsul meu. Deci in primul rand nu stiu in al doilea rand iar nu stiu iar in al treilea rand nu stiu de astea?/ acum fundita mrs

| raluuu10 a răspuns:

Chiar acum am vorbit cu una pe imvu si nu vrea sa zica.

| xXAkatsukiGirllXx a răspuns:

Nu exista nicio posibilitate de a avea AP free.:p

| sunyday a răspuns:

Intrati pe pag mea si spuneti'mi si mie pls cum te poate face cineva ap pe imvu dau funda va rooogg