| LuckyDuck a întrebat:

Salut, mediat vine Pastele, si chiar nu stiu ce imi doresc. Ceva idei in afara de haine (Am 13 ani)

Răspuns Câştigător
| Elena1102 a răspuns:

Pai ti-ai putea dori o tableta/ un laptop/calculator nou/ un telefon mai bun/ jucarii/ un catel / o pisica etc.

6 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

O carte? Stiu ca ti se pare banal raspunsul, insa daca o alegi cum trebuie, ar fi chiar un cadou dragut.

| Wøodenpints a răspuns:

De când se fac cadouri de paşti? straight face

| Iubibilăă a răspuns:

Ce iti doresti cel mai mult?
Noi nu stim.
O seara placuta.

| PartyClatita a răspuns:

Salut. Pai, in ziua de azi multi copii isi doresc tablete, wifi... dar depinde de tine ce iti doresti

| VeteranReintors a răspuns:

Salut! Si eu am 13. Poti avea multe o bicicleta, un scheibord, un binoclu....etc. Paste Fericit!

| PATRIGEORGI a răspuns:

Buna! Nu stiu daca asta te va face multimit dar poate o bicicleta, un joc video/electronice, jucarii cu telecomanda sau role! Parerea mea. FUNDA?happy