| ~AleXa~ a întrebat:

Funditssa. Urgentbatting eyelashes. Azi am reumplut singura acasa cartusele de la imprimanta.Si cand am vrut sa dau un print pentru un referat la scoala., imi apare eroare si Print Tray... ce sa fac? am inceract tot( am reinstalat softul dar degeaba)Dau funda! P. S: Imprimanta e un Hp Photosmart 71600 Series happy

1 răspuns:
| problematic a răspuns:

N-are nici o legatura cartusul cu softul. Iti recomand sa reinstalezi windows-ul, ala e de vina.

Lasand la o parte ironiile mele si gramatica ta ce lasa de dorit, nu este nimeni cititor in stele in asa fel incat sa ghiceasca ce eroare iti apare. Scrie eroarea si poate te ajutam.

Sau da-mi un mesaj privat.