| vincze_2660 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum se reseteaza o imprimanta hp psc 2410 photosmart all-in -one? atunci cand pornesc imprimanta imi apare un clicarit de parca ar fi blocat ceva inauntru sau in alte dati imi apare pe ecranul lcd acea clepsidra si mi se aprind toate 4 butoane.am schimbat cartusele recent, am fost cu ele la reverificat din motiv ca imi mai apare pe ecran ca as avea o eroare la cartuse.chiar nu stiu ce sa ii mai fac.

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

Mergi intr-un service cu ea si cere o resoftare si apoi o verficare tehnica, daca nu merge niciuna din cele 2 atunci alta noua cu wi fi big grin