| Oanny a întrebat:

Galateni! Se pare ca o sa ninga azi de la ora 14:00 pana maine!
Voi astepati zapada?big grin

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu sunt din Suceava.
Am asteptat si eu zapada acum o luna, si a venit.
Prima data a nins pe la inceputul lunii octombrie, dupa pe 1 Decembrie.Acum este dita mai zapada, dar se va topii pana de Craciun. Dar lasa ca o sa vina si alta zapada la mine.
Bucura-te. O sa ninga la Galati, si in alte parti ale tarii.
Sa ai parte de o iarna asa cum iti doresti si o zi perfecta!:*

| pwp a răspuns:

In braila nu ninge sad

| ahlrh a răspuns:

Oanny, sunt invidios pe tine, numai orasul meu e ocolit...

| Lady.Love a răspuns:

La mine e zapada de saptamana trecuta happy

| Oanny explică:

Lasa Ionut ca nu e nimic, zapada de la tine poate sa ajunga si la mine ca nu ma suparlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da