| AtIr a întrebat:

Cand o sa ninga anul acesta? Dar de Craciun va fi zapada?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Prin decembrie se va intensifica timpul rece si cu putin noroc va cadea zapada abundanta, foarte rar dai de ocazii cand nu ninge.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu avem de unde să știm cu certitudine, dar eu presupun că pe la sfârșitul acestei luni ne vom bucura de zăpadă.
De Crăciun? Vor fi troienele cât munții!

| Graphee a răspuns:

- O să ningă mai repede, sau mai târziu. Depinde de zonă. În unele regiuni deja a început ninsoare. Din păcate nu şi în zona mea.

| blueangel99 a răspuns:

Nu ştiu. Eu una nu mă bazez pe acele predicţii. În locul tău aş aştepta ninsoarea. Crede-mă, e mai bine să vezi cu ochii tăi ce se va întâmpla, decât să îţi strici surpriza acum '-'