| anonim_4396 a întrebat:

Haideti sa ne jucam putinhee hee
Sa facem o compunere, cu cele mai trasnite intrebari de pe TPU.
Ce ziceti?

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

¨Daca mi-am bagat sprayul in vagin, pot ramane insarcinata? Si daca pot, o sa fie un fan Armani sau Versace? love struck kissbatting eyelasheshee hee Va roooooog, help pls!¨ acesta este un pamfletwinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu pot, imi pare rau. Nu mi-a venit ciclul si sunt baiat. Colac peste pupaza: Imi place Hannah Montanta si-s foarte suparat/a ca nu am sani deloc. sad

| Pho3nix a răspuns:

''''Baieti, mi-am traso cu o pisica... pisica acea poate ramane insarcinata?:-s ''''
laughing

| inna a răspuns:

Ieri am am facut sex cu periuta de dinti...(doamne ce am putut sa scriu rolling on the floor rolling on the floor )

| Klara a răspuns:

Ma numesc Elizabeta de Rozenborg-Roqueford-Hochland si am o mare problema. Mi-am uitat revista cu Hannah Montana undeva pe la bunica-mea, care sta in Austro-Ungaria. Nu stiu ce sa mai fac! Colac peste pupaza, mi-e si foarte frica sa nu raman insarcinata, pentru ca acum cateva zile m-am masturbat cu periuta de dinti si am pus-o la loc. Si as vrea sa stiu daca ma iubeste Radu... day dreaming