| Petrus_Larisa_1990 a întrebat:

Hay TPU. Am o mica problema... eu am avut un prieten de care m-am despartit in toamna si acum ma vrea inapoi numai ca eu am o relatie cu prietenul lui si el vrea sa vada daca im mai place de el si prietenul lui vrea sa afle acelasi lucru, baiatul cu care am fost nu arata dar mi-am dat seama ca e gelos si habarnuam ce sa fac ca sa mja lase in pace... HELP ME PLSS!

2 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Vreau sa stiu dc te-ai despartit de primul baiat. Nu mai asa iti pot da un sfat.

| Petrus_Larisa_1990 explică (pentru Iubibilăă):

Pai era sarbatoarea castanelor pe la inceputul toamnei si am fost in preuna... ne-am distrat si la un moment dat a trebuit sa plece acasa si dupa o ora cam asa a vb cu verisoara lui (prietena mea) prin mesaje si i-a zis sa imi dea telu mie ca sa vb si imi trimite el mesaj in care vb de alta fata si tot vb despre ea si il intreb eu vrei sa ne despartim? si zice el da. dar faza e ca ala cu care sunt acum e vecinul lui si prietenul lui si atunci cand eram impreuna tot ii zicea la actualul ca nu il intereseaza de mine si ca nu stiu ce...dar acum uite ca il intereseaza