| SierraTomphson a întrebat:

Heei buna! Astazi s-a intamplat ceva foarte ciudat:toti colegii mei de clasa inclusiv eu sau comportat altfel decat pana acum.Eu nu am mai stat cu prietena mea cea mai buna in pauze ca pana acum, un bait foarte energic si vesel de obicei era azi foarte deprimat(nu stiu ce avea), m-am certat si batut cu o prietena cu care ma impac foarte bine, cea mai buna prietena vorbea mult cu o colega cu care de obicei nu prea vorbeste, o colega care se enerveaza mereu din orice lucru azi nu s-a enervat deloc desi i s-au spus multe..., o fata care nu se supara, nu tipa si nu se bate niciodata azi a inceput sa tipe si sa il impinga pe unu de pe scaun, si multi alti dar ar dura prea mult sa vii povestesc pe toti.Imi poate spune cineva de ce se comporta asa? Si oare eu imi schimb comportamentul? Ce e toata asta? Funda
P.S. Scuze pentru categori nu am stiut ce sa pun happy

Răspuns Câştigător
| Meow_No_1995 a răspuns:

Daca esti in clasa a7a te inteleg perfect...asta e anul cel mai greu pentru ca apar lucruri noi, multe lucruri noi. Trebuie sa ai 13-14 ani, cam asta e varsta in care treci prin schimbari mari. Si la mine e la fel...

7 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Trece până te măriţi.

| King18name a răspuns:

Vine sfarsitul lumii! laughing
Daca esti in clasele 1-8, se intelge de ce!

| SierraTomphson explică (pentru King18name):

Ceva in gen am crezut si eu pentru prima data si pentru ca doar eu si cu o prietena ne-am dat seama, am vrut sa sapam o groapa in pamant sa ne salvam happy

| King18name a răspuns (pentru SierraTomphson):

Si de ce nu ati sapat? laughing glumeam, ma gandeam ca esti mai mica, la varsta voastra se intelege astfel de schimbari!winking

| SierraTomphson explică (pentru King18name):

Dar eu nu vreeeeaaaaaaauuuuuuuuu deloc imi place asa cum sunt!

| King18name a răspuns (pentru SierraTomphson):

Pai. e normal sa se intampla unele schimbari! nu te speria, vei fi ok si atunci! :p

| CostaMate a răspuns:

Si zici ca esti la scoala? Mai pune ceva virgule ca am inteles cu greu poveste ta ciudata. De ce se comporta asa, e varsta de vina, toti vreti sa iesiti in evidenta, care e mai bun, mai smecher, stai locului si nu te mai prostii