| xXchUzzyX a întrebat:

Heeii TPU=p~. cine imi da si mie niste statusuri fainee?; x. cele mai faine primesc funda! >multumesc; ddd

2 răspunsuri:
| KissSummer a răspuns:

Buna.

Nu e totul perfect...dar o sa fie!love struck

Fii eleganta, Nu te vinde pe nimic, Sofisticarea. Este cea mai agresiva forma de feminitate.winking

•Oare fara ea ai fi la fel? Dar oare. Fara ea te`ai simti altfel? Caci daca e departe nu te mai simti întreg. Spui: "Pune`o într-o mie de fete, tot pe ea o aleg love struck

•Si tu poti fi ranit de o fata. Nu uita ca si baietii plang cateodata.winking

๖ۣۜ `Nu ma crezi in stare?raised eyebrows•. bine ca nici eu nu ma cred blushing•.dar fereste`te de ziua in care am sa prind tupeu.•...kisswinking

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul!love struck

•Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin•love struck

Priveste-o in ochi si observa ca nu minte! Invata s-o cunosti dupa ceea ce simte!happy

Si ti.am promis ca nu te mint.Ca tot ce simt iti spun.big grin

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Zambetul e accesoriul meu preferatlove struck

`Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipalove struck

`Dragostea este pur şi simplu o nebunielove struck

|Poza eiii.|Numai ea e fetiţa ce tăcea, astăzi îţi spune pa, ieri poate-i păsa :]

astia's ai dracu' frate...da suna marfa rau...:-> laughing

Se comporta natural sh copilareste! De asta lumea o iubesteebatting eyelashes love struck

ubesc pe cine vreau Nu pe cine vrea restul Ma port asa cum vreau Nu cum vor unii Sunt ceea ce sunt Si voi fi mereu Nu`ti comvine? Poti sa faci ce vrei De maine�

e tarziu azi sa mai imi ceri sa mai fiu fata de ieri.:->

mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza love struck oh go on

e greu sa suferi in takere si nimeni sa nu stie.sigh

•DoUa pUnCte IcSlove struck• il adorr pricepi?love struck

mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza love struck oh go on

][Amintirile se sting usor...recunosc imi va fi dor!][:X

Cand e vorba de belele.Noi stim sa fim fete ReLe.nu ne doOAre nu ne pasa`ne vdm de viata noOaStRa`!][__

fundita?batting eyelashes