| Anne1313 a întrebat:

Heeiiii TPU! Ce faceti? :X Eu uite ma plictisesc, si m-am gandit sa facem ceva.ce ziceti aveti curaj sa scrieti aici ultimul mesaj din tel? laughing.La mine e : Poti sa mai stai ca ii zic eu! laughing. Sa va vad:X

16 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

"Mesaj 2:. 40m37s din Min nat/intl si SMS nat ab, cost suplimentar: 0. 25EUR"

cam asta e ultimul primit laughing

| ÐÿÅ a răspuns:

Ultimul mesaj primit : "Ba e o baba aici cu o mustata uriasa laughing"

| Biia14 a răspuns:

"Noapte buna, papusa!:*:*:*:*" big grin

| PinkPanter a răspuns:

O sa fac asta doar pentru ca nu-i spui!

| LolaLollita a răspuns:

laughing Ultimul trimis: "Bine atunci. vorbim cand termini".

| Zatharra a răspuns:

Ultimul mesaj e ''Neaţa(:''. Peace!

| TashaUhm a răspuns:

''Iar ma urmareste baba aia!''laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveTacos a răspuns:

Ultimul mesaj primit:

"ha? mai nu i-am dat nimic.am zis atunci sa ii dai lui ca s imi trimita el dupa aia dar pana la urma am primit de la tine"

| NoLiesJustLove a răspuns:

Ultimul msj"da mocutza iesim il iau si pe Sasha(cainele)"laughing

| AlleSiAtat a răspuns:

Hehehee hee.Ce intrebare draguta... uite:
,, Vine si ea.Deci,ne vedem acolo! (: ''.
laughing

| OwlMyGod a răspuns:

Hmmmm
"Nu mai spui nimic? "
vorbeam cu un prieten si ma plictisisem sa-i raspund laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru OwlMyGod):

La naiba...

| iron2man a răspuns:

la mine e tonguee bune?

| anutatuca a răspuns:

Nb fatoo!