| AmandaAda a întrebat:

Heey TPU!
As vrea niste statusuri in limba engleza, dar scurte, de 3-4 cuvinte, si sa aiba traducre happy

2 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

~I can`t live my life without my angel!; x[Nu pot sa traiesc fara ingerul meu]
~Nobody can ever take your place [ Nimeni nu poate lua vreodata locul tau ]
~Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come [Traieste pentru astazi pentru ca ieri s-a terminat si maine s-ar putea sa nu mai vina]
~Dream as if you live forever and live as if you die today [Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna si traieste ca si cum ai muri azi]
~I enjoy getting laid - Ador un ursuleţ pufos
~Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow(Invata din ieri, traieste pentru azi, spera pentru maine)
~ Good friends are like stars.you don't always see them, but you know they're always there!(Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.)
Tomorrow will be the same.-Maine va fi la fel.
Happy anywhere anytime.-Fericita oriunde, Oricand.
Shut up. But until today?-Taci azi.Dar pana cand?
I need what's mine-Am nevoie de ce e al meu