| AnDrEeA1133 a întrebat:

Heey TPU! Vreau sa desenez ceva...dar nu am idei....ma puteti ajuta? Poze cu anumite vedete, persoane; orice. Funda celui / celei cu cea mai buna idee :* :* :*

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Oofff... atunci fa-l pe Mos Craciun in costum de baie. Ar fi foarte sexywinking!

8 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Daca esti la inceput cu hobby-ul acesta, deseneaza ceva din anime ( desene animate ) sau daca chiar te pricepi atat de bine deseneaza portretul solistului / solistei tale preferat/a.
Pe viitor incearca ceva din propria ta imaginatie, asta te va face o adevarata artista happy.

| AnDrEeA1133 explică (pentru Apokales):

Am desenat pana acum din propria mea imaginatie...mai vreau idei tongue

| AnDrEeA1133 explică (pentru Apokales):

Vreau sa fac portrete tongue

| Apokales a răspuns (pentru AnDrEeA1133):

Deseneaza monstrii mitici sau cunoscuti gen : Slenderman, Ciclopii, Meduzele, Sirene. Zeii ce apartin greciei antice : Zeus, Hera, Hermes. Imi par lucruri interesante si putin copilaresti m-a fascineaza si poate te atrage si pe tine putin acest lucru.

| Apokales a răspuns (pentru AnDrEeA1133):

Oofff... atunci fa-l pe Mos Craciun in costum de baie. Ar fi foarte sexywinking!

| DianaDiaa a răspuns:

Ai intrat pe desenez net?
Eu una desenez fete in majoritate, haine, design, nu stiu ...eu de obicei caut desene in creion si fac dp net am un caiet plin

| AnDrEeA1133 explică (pentru DianaDiaa):

Nu vreau sa fac copii dupa alti...

| FlorinMihai2014 a răspuns:

Ce zici de niste desene optice.Sa desenezi ceva ce sa para real sau sa faci o iluzie optica. Daca nu stii ce fel de desen optic cauta pe internet ca sa te inspiri.