| Stefana_6141 a întrebat:

Hei!
Am si eu o intrebarebig grinaca un baiat se uita lung la tine, cand trece pe langa tine...inseamna ca te place?
P. S.-Funda la raspuns bunhappy

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Te place, simte atractie fata de tine sau e curios in privinta ta si ar vrea sa te cunoasca.Eu de multe, chiar si cand merg pe strada obisnuiesc sa ma uit in ochii fetelor/femeilor si ma intreb ce fel de fata/femeie e, cum ar fi sa o cunosc, ce se ascunde in spatele acelei priviri, la ce se gandeste.Personal sunt intrigat de ce se intampla in mintea femeilor, imi face placere sa cunosc noi fete/femei pentru-ca fiecare e diferita prin felul ei unic de a fi.pa

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Nu neaparat, insa poate inseamna ca i-ai captat interesul.

| Mao a răspuns:

Inseamna ca e atras de tine, nu neaparat ca te place. Daca vrei sa afli asta fa-i ochi dulci si asteapta sa vezi ce se intampla. Daca te grabesti il poti intreba direct.
Bafta! (:

| Stefana_6141 explică:

Multumesc la toti dar...cand trece pe langa mine (la scoala pe coridor, la patinoar)nu stiu...se uita mult la mine pana cand trece de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Inseamna doar ca se uita lung la tine, eventual te admira, eventual e vreun obsedat, eventual nu face asta cu vreo intentie anume.Si nu uita ca in general asa se uita baietii.Bafta!

| kittty a răspuns:

Hihappy Nu inseamna neaparat ca te place:p se poate uita din diferite motive :
-Ii se pare persoana cunoscuta si se uita insistent, iar cand se aproprie termina cu privirile insistente pentru ca si-a dat seama cine e.
-Poate te cunoaste de undeva, ar vrea sa te salute si nu stie cum sa o faca:p
P. S-->Sunt multe lucruioh go on nu trebuie sa te gandesti ca daca un baiat s-a uitat mai ciudat la tine inseamna neaparat ca te place.
Puss`:*