| 0SomeOne0 a întrebat:

Am o intrebare:daca un baiat se uita adanc in ochii tai(fata in fata) fara sa spuna nimic si apoi pleaca ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Catiii a răspuns:

Poi eu cred ca a vrut sa iti dea de inteles ca te place happy.

A vrut sa iti dea de inteles ca te place in acest mod pentru ca poate ii e rusine sa iti recunoasca. Vrea sa te faca sa iti dai seama de ce simte.

Sau poate ca prefera faptele decat cuvintele happy

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate insemna ca ai ochi frumosi si lui ii plac ochii tai.
glumeam! pai ar putea insemna ca incerca sa scoata ceva de la tine, sa ii spui ceva si incerca sa te intimideze. dar depinde si cum se uita si ce impresie tsi. a lasat tie.

| Libelle a răspuns:

Ne-ai zis ca s-a uitat.Atat?
Si, in rpivirea lui ai vazut ce? Cum te-a privit?
La intrebarile astea nu poate nimeni in afara de tine sa iti raspunda, tu esti singura care ai privit in ochii lui, si a vazut ce iti transimtea, da?

| Daysukki a răspuns:

E dus cu satelitu'laughing

| drAn3 a răspuns:

Inseamna ca se gandeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te place

| 0SomeOne0 explică:

@dyya Da, doar atat.Deoarece nu avea nici o expresie pe fata si nu mi-am putut da seama+au fost doar cateva secunde(max. 20 sec)

| 0SomeOne0 explică:

@Daysukki Probabillaughing

| 0SomeOne0 explică:

@drAn3 Se poatelaughing