| ellalove a întrebat:

Hei bunahappy Maine o sa`mi schimb windosu si eu vreau sa salvez niste poze si niste muzica din disc local D ca sa nu mi se stearga dar eu abia acum vazui ca nu am decat disc local E si C...dar nu inteleg de cee? Unde este disc local D? sa ma lamuriti si pe mine si ce trebuie sa fac:*multumesclove struck

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Pai persoana care ti.a instalat ultima data windowsul nu ti.a mai facut si partitia D.Foarte simplu nu? Cu, cate faci mai multe partiti cu atata pierzi mai mult spatiu, si e mult mai bine sa ai doar 2 partiti(una in care iti tit programele,windows), iar una cu jocuri, muzica, filme, poze, etc