| gigia a întrebat:

Hei buna tuturor as vrea sa va intreb ce cadouri ati primit de Mos Nicolae,, daca ati primit si daca vreti sa daruiti de craciun.

Răspuns Câştigător
| andreealc345 a răspuns:

De Mos Nicolae am primit o gramada de dulciuri. Ce-i drept, mai bine primeam o nuielusa, ca am pus un kg pe mine weekend-ul trecut. Am cumparat parintilor si fratelui meu cate ceva dragut de Craciun, zic eu. Ceva de pe la Oriflame. La mime e problema ca-s minora si nu prea am eu banii mei, deci n-am putut sa le cumpar cine stie ce cadouri, dar sunt sigura ca vor aprecia gestul. In rest, as darui mult mai multe de Craciun, dar in ziua de azi totul costa. Singurul lucru care nu costa este sa daruiesc inima mea cuiva, dar e faza ca nu prea am cui. Ma rog, sper ca ti-am raspuns la intrebari. Sarbatori fericite!happy

1 răspuns:
| gigia explică:

Multumesc pentru raspuns.
Sarbatori fericite.