| DracusorImpielitat a întrebat:

Voi ce cadouri vreti de Craciun si ce cadouri le daruiti celor dragi? Vreau multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Eu de Craciun vreau un urs mare de plus :X, niste dulciuri si un bradut mic alb fals big grin, mamei ii dau un globulet cu Mos Craciun cu apa si cu un fel de zapada falsa in interior:X si bunicii ii dau un bibelou :X! anul trecut am primit un telefon si o pereche de blugi, mamei i-am dat un trandafir japonez rosu cu galben intr-un ghiveci si bunicii i-am dat tot asa o floare (o Craciunita) :X:X:X sper ca asta sa iti dea niste idei