| raimbowfly a întrebat:

Hei! cine are papagal acasa perus sau nimfa, canar?

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Nimfa. O am de 4 ani, e cuminte, canta, o poti invata sa vorbeasca si nu face prea mare mizerie. Costa 80 de lei una dar daca vrei sa iti iei iti recomand perusii, sunt mult mai jucausi

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am avut canar pana ce a scapat si la mancat pisica[nici nu vreau sa imi amintesc]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un perus, dar a trebuit sa-l dam cand ne-am mutat.
Acum am o broasca straight face

| sisimiki a răspuns:

Doi perusi.Ii am de azi.Am mai avut mai demult dar au fugit o_O.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sisimiki):

Sa-ti traiasca! happy

| Nimffa a răspuns:

Nimfa. Sunt foarte iubitoare si ascultatoare. Sunt usor de ingrijit, nu ca si perusibig grin