| SWEETY777ffff a întrebat:

Hei! Credeti ca e posibil daca visezi o persoana sa te viseze si ea pe tine?

10 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Intr adevar, s a mai intamplat astfel de chesti si mie personal,mii s a mai intamplat.
Cred ce este ceva asemanator cu telepatia,cel putin asa cred eu,ai vazut,poate si tie ti s-a intamplat asa.tu te gandesti la cineva si persoana respectiva la tine.
De aceea,se zice, ca,,, vorbim prin telepatie,,!
Numai bine!

| Ramo80 a răspuns:

Da, e posibil. Mi s-a intamplat, dar numai in familie. Tind totusi sa cred ca a fost o coincidenta, nu prea cred in paranormal.

| corny04 a răspuns:

E posibil sa se mai intample...dar e si posibil ca ar putea fi o simpla coincidentawinking

| Archdaemon a răspuns:

Psihologic daca visezi o persoana inseamna ca persoana aia iti duce dorul(ce prostie)
Nu e posibil

| RazzyFUnik a răspuns:

Nup
doar daca sunteti rude adica gemeni siameze e posibil singura exceptie

| grgdlk a răspuns:

Foerta posibil

| grgdlk a răspuns:

Ba este destul de posibil mada cauta pe net sa sa vezi

| Krosa a răspuns:

Da se mai intampla.
FUNDA?

| danciu17o10 a răspuns:

Poti dar nu cum visezi si uh diferit. Mie mi s.a intamplat sa ma viseze prietena si eu pe ea! Dar diferitwinking

| roxana_3970 a răspuns:

Posibil,,, nu se stie.