| lizzy01 a întrebat:

Heihappy Plec la bunici, la tara si nu prea stiu ce as putea sa fac acolo... Ceva idei? Funda si votbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Am experienta cu chestiile de genul asta pentru ca merg in fiecare an 1 data sau de 2 ori... Imi iau laptopul incarcat cu tot felul de filme, carti in format electronic, fan-ficuri, jocuri, muzica si tot felul de chestii... deci daca ai laptop, te sfatuiesc sa faci lucrul asta. Daca nu, poti sa iti cumperi carti si sa le citesti sau sa imprumuti de pe la prieteni sau sa iti iei un caiet mai gros si sa te apuci de compus un fan-fic chiar daca nu ai talent iti lasi imaginatia sa zboare, desenezi, faci poze, te bucuri de natura ca la oras nu prea mai vezi asa ceva.

1 răspuns:
| antonG a răspuns:

Ce ai putea face, după umila mea părere:

Te duci cu vaca la păscut.
Participi la muncile agricole de vară, cum ar fi la udatul verzei, la scuturat de corcodușe...