| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am si eu nevoie urgenta de o idee pentru o compunere despre ceva fantastic/paranormal/imaginar. Despre o chestie ciudata, iesita din comun care vi s-a intamplat, in orice caz big grin. Funda, mersi :*

1 răspuns:
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

1) Aseara, am esit afara si la coltul casei am vazut o fantoma.Cand m-am dus mai aproape nu am vazut-o.A doua zi am montat o camera video pentru a surprinde fantoma in actiune. ...etc.

2) Azi noapte am visat ca cineva imi va rapi cea mai buna prietena.A doua zi pentru a ma asiguta ca este bine m-am dus acasa la ea, iar parintii ei mi-au dat vestea ingrozitoare. Fusese rapita... etc.