| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

ati vazut vreodata vreoun ozn?
Povestiti intamplarea!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era noapte si o vecina arunca de la etajul 1 cu farfuri la ora 3 noaptea, si am auzit niste oameni urland jos rolling on the floor)))
se pune?

| Aimee33 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar n-am vazut asa ceva vreodata.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Eu nu, dar am o colegă care mi-a povestit că acum câţiva ani vedea în fiecare seară, în acelaşi loc, o lumină ciudată şi colorată care se mişca. A spus că timp de câteva luni a tot văzut lumina respectivă, iar apoi a dispărut subit şi nu a mai vazut-o niciodată. Nu ştiu cât de adevărată e toată treaba asta, dar tipa nu e genul de persoană care să inventeze chestii, şi era foate serioasă când mi-a povestit-o. Meh, cine ştie...

| TiniS a răspuns:

Hm. N-am vazut niciodata unul dar mi-as dori sa vadwinking

| Denissaaa123 a răspuns:

Nu.