| nicoleta286 a întrebat:

Care este materia care va displace cel mai mult? dar cea care va place?

11 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu mi-au placut Chimia si Fizica. Mi-au placut foarte mult Istoria, Geografia, Engleza si Desenul.

| Pricked a răspuns:

Ador istoria. Celelalte îmi displac.

| Nanami利 a răspuns:

Displace:Fizica
Place: Geografia.

| Ibrahimovic a răspuns:

In general nu-mi plac stiintele exacte.
Ador istoria si imi place geografia. big grin

| horansgang a răspuns:

îmi displace matematica, e grea şi pur şi simplu nu o înţeleg, da, bine, okay, nu o înţeleg pentru că nu-mi dau silinţa, şi de ce nu-mi dau silinţa? pentru că-mi displace matematica - vezi, m-am întors de unde am plecat.

şi îmi place desenul şi geografia. iubesc grografia.

| TOOL a răspuns:

Mie unu-mi displace fizica, este o materie pe care nu o inteleg.
Iar materia mea preferata este Istoria.

| MissDevilish666 a răspuns:

Bună.
Nu îmi place matematica și chimia.
Îmi place engleza, latina și româna.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru MissDevilish666):

Latina?
Ce Doamne iarta-ma iti place la obiectul asta? Nu stiu la ce mai trebuie tinut in orar thinking

| rememberme24 a răspuns:

Pai,imi plac orele de engleza, chimie, biologie si desen.(nu pot alege intre ele).Si, nu pot sa zic ca imi displace, dar abia astept sa se termine ora de matematica

| Torarinchi a răspuns:

Imi place biologia si nu imi place matematica!

| nicoleta286 explică (pentru Torarinchi):

Iti place biologia? mie mi se pare ca profa e ciudata mai ciudata decat un film horror