| Nicol1D a întrebat:

Hei TPU.Ce inseamna cand visez lucruri ciudate?

4 răspunsuri:
| IntrebariPentruFilme a răspuns:

Depinde ce visezi, poți cauta pe net

| Vela_Johnny_1990 a răspuns:

Ai o imaginație bogată, plus că în somn nu ești conștientă, tot ce faci faci...cum sa explic, nu ești tu însuți laughing știu cum e, visam că eram pedofil sau alte vise ciudate și când mă trezeam îmi era silă laughing imaginația e devină

| andrreeaoana7 a răspuns:

Hm e greu de explicat probabil depinde de ce ti se intampla in viata reala si la ce te gandesti!

| Capa1 a răspuns:

Depinde ce visezi, in general poti avea tulburari mintale, adica de exemplu daca iti e frica de ceva/cineva si il visezi sau o visezi inseamna ca te-a afectat, in general iti trece cu timpul. Sper ca te-am ajutat