| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cand auzi voci strigandu-ti numele? Eu am auzit de mai multe ori si odata am si raspuns (credeam ca era mama). Exista vreo superstitie legata de asta? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| mortallx a răspuns:

Dap,te striga mortii sa te duci la ei.

4 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Pune mina si te roaga zi seara la culcare tatal nostru musai te inchini Zi si rugaciunea Sf cruci. Dupa ce te rogi in genunchi ii spui lui Dumnezeu supararile tale incepi cu cele de capetenie,sa nu ii cei masini si avioane, apoi nu uita sa ii multumesti ca a auzit rugaciunea ta.Nu patesti nimic daca dai si pe la biserica si vorbesti cu un preot, stai linistit Biserica nu va cadea pe tine si nici jupuit de viu nu vei fi.Si usor cu credinta si fapte bune va fi bine ca Dumnezeu nu te va lasa la greu.

| Sonniiaa a răspuns:

Du-te la psiholog. N-ar trebui sa auzi nimic, e doar imaginatia ta.

| TimeParadox a răspuns:

Deci...ar trebui sa-mi fie frica sau ceva. mie nu mi-e frica ( m-am obisnuit) :-s. inseamna ca o sa mor?sad

| miha3dana a răspuns:

Dap, mortallx ai dat un raspuns prost! Sperii lumea!
Nu stiu ce poate insemna asta mai bine ai intreba-o pe mama ta sau un psiholog.