| Lolita1130 a întrebat:

Hei TPU credeti ca anul acesta vor scadea mediile pentru admiterea la liceu? Sau vor creste?big grin

4 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Eu zic ca vor ramane la fel ca in ceilalti ani, mereu a fost asa, doar ca mass-media a facut dramatizat si a exagerat mereu. Cum a fost anul trecut cu bacul, s-a facut atata valva ca multi luasera note de tot... pai asa a fost mereu.

| 1Mihai1 a răspuns:

Eu zic că vor scădea. Orice e posibil!

| Iridinvest a răspuns:

Cred ca vor creste! desi e aiurea. are 8 si ceva si cel mai fraier! traim in Romania!