| Janetthe a întrebat:

Hei TPU big grin pun si eu o intrebare la prosteala dar vreau sa stiu daca stiti sa da-ti raspunsuri serioase big grin
cum poti sa pacalesti pe cineva ca a numarat bani gresit?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pui 1-2 bancnote indoite in doua.In acest fel le numeri ambele capete ale lor.Vor iesi mai multe bancnote.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

P.S.In acest caz se scrie dati nu da-ti.

| Wøodenpints a răspuns:

Acum vreo 10 ani, pe lângă fiecare casă de schimb valutar existau niște cetățeni. Apăreau acolo exact cam când casele de schimb își terminau programul și se pregăteau de închidere.
Când lumea vedea că a închis, venea cetățeanul care de cele mai multe ori avea mustață, burtă pe sub un tricou negru, tatuaje cu tribale, ochelari de soare și mustață și se adresa cu "domnu, vrei să schimbi ceva valută?"
Ei bine, dacă găsești unul d'ăla întreabă-l pe el despre înșelatul la numărat bani. Deține atât de multe cunoștințe încât te poate medita cel puțin 10 ședințe.

Răspuns utilizator avertizat