| Mada37 a întrebat:

Hei TPU m-am inscris la un proiect de practica " Organizare de evenimente" organizat de profa 'ma ajutati cu niste ideei trebuie sa organizam un eveniment la scoala de Valentine's Day. Ce eveniment am putea organiza? Pe cine sa invitam? Ce sa facem la acel eveniment? Cum sa aranjam sala? Niste ideei va rog frumos

1 răspuns:
| KamaSutra a răspuns:

Mai,sincer ati putea organiza un bal, undesa vina ce clase vreti voi. Si fetele sa invite baietii(ideea asta mi a venit acumlaughing. Si sa vindeti bilete pentru acel bal, iar cu banii obtinuti sa sprijiniti o cauza, va alegeti sau sa cumparati ceva pentru scoala voastra. Aranjarea salii sa o faceti cu lucruri facute de voi, nu stiu, fiti creativi, originali...