| alinae a întrebat:

La scoala, organizam o petrecere de halloween.Eu ma ocup cu majoritatea lucrurilor.In principiu, intrebare mea e 'Ce melodii pot sa pun?'. Va rog foarte mult sa ma ajutati, si daca vreti, sa imi dati niste sfaturi la cum as putea organiza, ce sa mancam, sa bem si ce activitati sa facem. Fundita si voturii!

Răspuns Câştigător
| NuImiPasaDacaSuntSuspendat a răspuns:

Muzica: nu mi-e frica de bau bau si daca sunteti in clasele astea mai mari ati putea sa dati si la acelea ingrozitoar. eu sunt a 4-a si inca ma sperie
De mancare: suc(cola,sprite,etc.),prajituri, cipsuri, si niste cel maim important confete happy
funda daca ti-am fost de ajutor happy

5 răspunsuri:
| IuliaMihaella a răspuns:

Poi... melodiile : ai putea sa intrebi cativa colegi ce melodii vor.
Ai putea sa pui frunze pe jos, foarte multe, vestejite, si cativa dovleci prin colturi.
Mancare : prajituri
Bautura: sucuri, apa minerala.
Cam atat stiu si eu. Pa - pa!

| alinae explică:

Multumesc tuturor pentru raspuns, dar i-am dat fundita lui NuImiPasaDacaSuntSuspendat pentru ca m-a ajutat cel mai mult(cred).I-as fi dat fundita lui Copilul92Ucis2011 doar ca stiu melodia.

| Karynamaria a răspuns:

Muzica:
Thriler-Michel Jackson,
Scream and shout-Will.i.am ft.Britney Spears
Can-t hold us-Maklemore ft.Ryan Lewis