| Damian_Adina_1993 a întrebat:

Hei TPU tot ma enerveaza o fata de ceva vreme si nu pot sa fac nimic in legatura cu ea deoarece chiar daca e mai mic decat mine nu pot sa-i fac nimic pentru ca are un fizic mai dezvoltat decat mine si normal nu pot sa ma bat sau sa comentez chiar daca eu sunt mai desteapta decat ea?!?! Ma scoate din minti copilul! tot timpul cand trec pe langa ia trebuie sa comenteze dar trebuie! O sa imi pierd mintile! Cum pot scapa de ea?

10 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa dai cu ea de toti peretii.

| Damian_Adina_1993 explică (pentru AnaBejenaru):

As vrea sa fac asta dar eu nu am fizicul necesar ca ea e mai baetoasa si normal ca are muschi ear eu cum nu ma bat si nu sunt puternica nu am cum sa o "ating".Pt ca eu nu sunt cu sportul eu sunt cu scoala crying

| AnaBejenaru a răspuns (pentru Damian_Adina_1993):

Si parintii tai, invatatoarea sau diriginta ta, nu fac nimic? Rezolva problema asa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Damian_Adina_1993):

"eu nu sunt cu sportul eu sunt cu scoala ", ar trebui sa fi cu amandoua, asa e bine si sanatos

| Damian_Adina_1993 explică (pentru Cosmin86):

Dar fac sport destul doar ca nu am cum sa ma compar cu mis musculoasa!

| Seducatorul a răspuns:

Asta-i numarul' meu 0736534**! Suna-ma daca vrei sa "rezolvam" problema!

| Ralucutza2013 a răspuns:

Nu o baga in seama prefate ca fredonezi asculti ceva etc

| Damian_Adina_1993 explică (pentru Ralucutza2013):

Daca nu o bag in seama si ma fac ca nu o aud vine si ma loveste crying

| Lov3spiritK a răspuns:

Incearca sa gasesti cativa prieteni mai intimidanti cu care sa stai si ea sa te vada stand cu ei. Cand trece pe langa tine incerca sa o faci sa-si dea seama ca nu te deranjeaza niste insulte care nu au nicio legatura cu tine avand in vedere ca tu nu esti cum zice ea... Poti incerca chestii de genu asta. :*

| Damian_Adina_1993 explică (pentru Lov3spiritK):

As incerca asta dar ea are un secret de-al meu care nu stiu cum a ajuns la ea iar dacao atig tipa in gura mare cat poate de tare crying
Si nu stiu cum sa aflu secrete de ale iei! crying