| PuținConteazăNumele a întrebat:

Voi fii scurt si la obiect : ), acum o luna am cunoscut pe Facebook o fata din intamplare, mi-a parut de treaba si nu stiu cum am intrat in vorba cu ea, ne-am cunoscut etc. Iar acum 2 zile am vorbit din nou cu ea, am facut schimb de muzica etc... Preferam acelasi gen de muzica filme, eu o simpatizez si parca as vrea mereu sa vorbes cu ea, dar pur si simplu nu stiu ce subiecte sa mai abordez, nici nu vreau sa o plictisesc, ca nici eu nu as vrea sa primesc mesaje din 30 in 30 de minute, am mai intrebat-o de scoala, prostii, am ramas fara idei si fata in fata nu ne putem vedea pentru ca nu suntem din acelasi oras. Astept un sfat, si am fost pe cat de scurt posibil : )) Probabil au mai fost sute de intrebari de genu, da na : )). Astept un sfat, mersi.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Teoria câmpului unificat.

| LoveSleep a răspuns:

Dacă subiectele nu vin de la sine, îți pierzi timpul. Sau ești prea crispat pe ce ar trebui să spui și asta te împiedică să îți vină ideile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai da-i filmulete si poze funny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegeti o zi in care ai timp si intreab-o ce ii place sa faca in timpul liber,iar dupa ce iti raspunde ii zici si tu,sau intreab-o ce a facut in ziua respectiva, daca a avut /are o zi buna, daca se simte bine sau nu, daca ii place sa vorbeasca cu tine sau chestii din astea.
Ii poti spune ca o simpatizezi, nu cred ca ai ceva de pierdut si intreab-o inainte care e parerea ei despre tine.

| diadiana2604 a răspuns:

Heiii poate ca ar trebui sa o intrebi daca are un anumit hobby sau ce ii place sa faca in timpul liber. daca citesti carti puteti vorbi despre asta sau orice. nu trebuie neaparat safie ceva anume pur si simplu vorbiti nu trebuie sa iti faci griji ca poate o plictisesti. daca vorbeste cu tine inseamna ca aveti chestii in comun si ii place. nu tegandi ca daca nu iti raspunde la un mesaj inseamna ca o plictisesti pur si simplu vorbiti. cat despre subiecte sunt o multime animale de companie, muzica, filme carti, daca ii place despre vreun sport orice... sper ca te-am ajutat