| DeFaq a întrebat:

Hei! Voi cine credeti ca va castiga Romani Au Talent?

9 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Organizatorii spectacolului vor aranja desemnarea pe locul întâi al unui concurent care nu merită titlul, la fel ca până acum.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Eu sper să câştige Bogdan Olteanu. Omul ăla care a desenat-o pe Adele cu sclipici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sincer aş vrea să câştige Vlad Grigorescu după părerea mea.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un maimuţoi, ca şi până acum. Am auzit că e din nou un mentalist în concurs. laughing Posibil să câştige ăla, poate ăsta opreşte inima altcuiva, nu pe a lui.

| nowar a răspuns:

O persoana anti-talent big grin

| simina96 a răspuns:

Buna! Eu sincer cred ca va castiga cel care va avea mai multe pile, nu dupa talent.Asta este parerea mea.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Sa treaca mai intai semifinalele. Mie sincer mi-a placut cel mai mult de Calin Marincas :)) -http://www.youtube.com/watch?v=Du2-6aTjEso

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Păna acum sunt multi buni, dar cel care ma fascinat cel mai mult a fost din prima semi-finala. Magigianul acela care legat la ochii a facut toate alea!

| iuliaa9974 a răspuns:

Cel cu cei mai multi prieteni.hee hee Care sa-l voteze, nu?happy