| SherKan19 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga finala Romani AU Talent?
Cine are dreptate promit ca dau funda dupa romani au talent
Funda.

Răspuns Câştigător
| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai da mai multi au scris acelasi nume.Cui o sa-i dai funda? Eu cred ca Adrian Tutu

13 răspunsuri:
| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Narcis iustin ianau

| SereSmile a răspuns:

Tutu Adrian big grin

| rolfenstein a răspuns:

O sa castige narcis iustin ala mai mult ca sigur.

| MadduM a răspuns:

Trupa Balance chiar are de ce să câștige. Ați văzut ce forță au în mâini? Eu i-am votat, mai ales că și juriul a fost impresionat și entuziasmat de mișcările celor doi bărbați.
Paște Fericit și numai bine!

| alex123456 a răspuns:

Rebeca
Funda

| EuDarii a răspuns:

Rebeca

| Zøєy a răspuns:

Tutu Adrian

| criiisa a răspuns:

Cred ca va castiga narcis iustin ianau...desi eu sper sa castige ady tutu

| AIPS a răspuns:

Sunt multe talente fenomenle! este greu sa-ti dai cu parerea dupa cum o sa castige! eu cred totusi ca iustin narcis ianau, tutu adriam sau mai are sanse si ala cu bigbox
star

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Adrian

| asdasasasas a răspuns:

Narcis iusin ianau

| celmareinvata a răspuns:

Eu cred ca acel baiat Narcis Iustin deoracere are un talent nativ si o voce extraordinara, consider ca asa fenomene se gasesc 1 la 150.000 de copii.

| cosminutza_6633 a răspuns:

Toti sunt talentati asa ca e greu de decis nu numai pentru noi dar si pentru juriu cred ca cel mai bun o sa castige!