| LeeMinHo00 a întrebat:

Hei.
Voua va place numele vostru de familie? laughing
Ca mie nu-mi place al meu. rolling on the floor

17 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, mie îmi place numele meu de familie. Ar trebui să te bucuri că faci parte dintr-o familie şi să te mulţumeşti cu ce ai primit.

| Liviu a răspuns:

Am vrut sa il schimb, insa o sa fie probleme in sensul ca sunt singuru copil al familiei os a fie probleme cu mostenirea, la acte la fel nu prea o sa pot semna pentru tata, asa mai semnez pentru el pentru mama cand ma duc da umblu pentru acte ca e acelasi nume si numai se pun intrebari.Asta e singuru motiv pentru care inca port numele ala de familie.

| CautNume a răspuns:

Nu-mi place, dar nici nu-mi displace.E doar un nume si m-am obisnuit cu el.

| T0T a răspuns:

Nu.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nici mie. Astept pe cineva sa mi-l schimbe.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cu numele de familie te nasti, nu prea ai cum sa-l alegi. Dar al meu e ok, nu prea il intalnesti...
Cu toate ca uneori ma enervraza si suna ciudat.

| Sociopat a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum e e numele tau. Ar trebui sa fii mandra ca faci parte dintr-o familie si ca ai niste parinti care iti vor binele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, îmi place numele meu de familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar mai am putin si il schimb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea.
Da' nu-i bai, peste ceva ani ma marit eu si imi schimb numele.
Sper doar sa nu dau peste : ''Varza'', ''Furiosu" si ''Mustata'' sad

| Vlach a răspuns:

Mie da, imi place numele meu de familie

| forthewicked a răspuns:

Îmi place.

Răspuns utilizator avertizat
| spn29 a răspuns:

Mie imi place numele meu. Mi se pare ca mi se potriveste si sincer nu as vrea sa-l schimb, dar va fi inevitabil laughing

| TiniS a răspuns:

Nu prea laughing