| anonim_4396 a întrebat:

Heii, am o problema cam ciudata da mno.
Simt ca vreau sa vorbesc cu cineva despre problemele mele adica nu stiu sa am un prieten(cmbp). Am avut in vara 2019 dar nu stiu cum de ne-am indepartat si imi e dor sa am un prieten cu care sa pot vorbi si pe care sa ma bazez..am o prietena cu care am vb, ne intelegem bine, vorbim mult..cred ca suntem cmbp dar nu stiu, parca ma simt asa ciudat si vorbim rar pentru ca nu pot sa-i scriu din senin si sa-i zic ce simt, gen mna
si nu pot sa-i scriu iubitului meu ca simt ca nu-i pasa de ce ii zic..si n-as putea sa vorbesc cu el despre el daca stiti ce ziclaughing
Ce sa fac daca nu am cu cine vorbi si simt nevoia de asta? *in niciun caz cu mama*happy
Multumesc!

1 răspuns:
| Andrei200202 a răspuns:

Cu mine