| Kámέℓíá a întrebat:

Heii nu stiu daca vreti sa cititi ce scriu mai jos,dar v-as ruga, am nevoie de un sfat

De 1 saptamana sa spunem vorbesc cu un baiat care este mai mare ca mine cu 6 ani inainte el vorbea si cu sora mea si cu cea mai buna prietena,dar din faptul ca sora si prietena mea au prieten mi-a spus ca se baga pe fetele singure[intr-o relatie],vorbim,ne intelegem foarte bine,dar mie mi se pare ca-i ceva neregula.el asculta muzica romantica,ii plac dulciurile,ii plac filmele de dragoste si asa mai departe [mie una nu am mai intalnit un baiat sa faca lucrurile care le face el]...dar in fine,as vrea sa aflu oare ce vrea? e cum pare? nu si-a inceput nici viata[nu a facut dragoste]poate e genul lui de a fii,dar mie mi se pare ca-i ceva putred la mijloceste la o varsta de adultsi se comporta ciudat un sfat va rog,mersi, fundita

4 răspunsuri:
| ElGreco88 a răspuns:

Cati ani ai tu si cati ani are el?

| Minnye10 a răspuns:

E ceva dragut, care-i faza? Asculta muzica romantica se uita la filme de dragoste nu inteleg ce te enerveaza. Unii de exemplu cer status de dragoste ca sa arate la baieti ca ii iubesc. FRATE treziti-va din somn dragostea nu se spune, se arata tongue Revenind la problema ta daca nu a facut dragoste nici odata, De ce nu il inveti tu? laughing Atentie mare cu el, este cam suspect la faza cu viata, adica daca nu si-a inceput viata straight face.
Bafta

| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Daca tu esti nascuta in 1999 si el e mai mare cu 6 ani decat tine, inseamna ca are 19ani, nu? La varsta asta mie nu mi se pare ca e tocmai un adult. Si faptul ca el inca mananca dulciuri si asculta muzica romantica nu e ceva ciudat. Dar cum el a vorbit si cu sora ta si prietena ta (sau a incercat ) desi stia ca ele au prieteni, iar acum vrea sa vorbeasca cu tine, nu mi se pare ca intr-adevar vrea ceva serios. E ca si cum ar dori un premiu de consolare. Dar e doar parerea mea happy Acum tu faci cum te indeamna inima happy. Succes! :*

| 0wUnkn a răspuns:

Da... si mie