| Atelocin a întrebat:

Heii.batting eyelashes
Am vazut mai de mult un film pe Hallmark si vreau sa stiu cum se numeste.
Era vorba despre o adolescenta care, scapata din mainile mamei sale incepuse sa bea.Era la facultate si locuia in camera cu o fata care in sfarsitul filmului moare din cauza bauturii.Inainte de a incepe sa bea era in echipa de atletism, si la fel din cauza bauturii renunta, si in finalul filmului se indragosteste de un baiat, se cupleaza si ramane sa se intalneasca dupa vacanta de vara.
Nustiu cat de clar am explicat.laughing
Dau fundabatting eyelashes
>Atebig grin<

Răspuns Câştigător
| slam a răspuns:

The Party Never Stops: Diary of a Binge Drinker
actrita: Sara Paxton happy