| ledzeppelin a întrebat:

Heihappy. In finalul filmului Black Swan, Nina moare?

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Nina sparge oglinda, crezand in mintea ei ca o omoara pe prietena ei.Dar de fapt ciobul din oglinda s-a infipt in abdomenul ei si i-a provocat o hemoragie interna.Care in timpul dansului s-a extins.Si atunci si-a dat seama la final ca ciobul care la infipt in amica ei, de fapt l-a infipt in ea.La finalul dansului, cade jos si moare intr-o balta de sange si sub aplauzele spectatorilor. Obtinand ceea ce si-a dorit, dansul si aplauzele publicului.

2 răspunsuri:
| koko a răspuns:

Da,moare

| Sperman a răspuns:

Daaa moare, de fapt in film ea e obsedata de perfectiune, de aia vede tot felul de lucruri. Ca sa iasa totul perfect a trebuie sa-si ia viata fiindca asa face si lebada alba cand este invinsa de lebada nearga.
Nu prea ai fost atenta la film! Adevarule ca a fost cam plictisitor dar finalul a fost ok, doar atunci ti-ai dat seama ce se intampla cu adevarat. Nota mea pentru acest film este 7.