| Bell10 a întrebat:

Heii happy as vrea sa stiu ce pot sa fac ca sa nu mai primesc mail-uri de le TWOO (habarn nu am ce e) primesc zilnic mail-uri in care imi spune ca o persoana ma place thinking nu am idee ce ar putea fi... cine stie? funda

1 răspuns:
| KiLLeRBee a răspuns:

Buna, pai posibil ca cineva sa-si fii facut cont pe acel site cu mail-ul tau, cred ca solutia este sa intri pe acel site, sa afli parola, si sa dezactivezi/stergi contul (zic eu)... si pe e-mail poti selecta de la cine sa primesti mesaje si cine nu si nu o sa mai primesti mesaje de la ei (dar nu stiu cum se face chestia asta) funda?