| anameoow a întrebat:

Heii.Deci,o sa zic aici ce mananc intr-o zi intreaga si astept sfaturi/pareri daca e prea mult/putin si la ce ar trebui sa renunt sau sa adaug laughingDeci, de dimineata 3 biscuiti si un mar sau lapte degresat cu cereale musli,gustare un fruct sau 2, la pranz carne de pui sau peste dar nu mai mut de 100-150 g si garnitura orice din legume..la cuptor, mancare de legume sau salata si o ciorba/supa de legume.gustare iar un fruct sau 2 si seara ori salata de legume fara ulei sau dressing.doar cu lamaie si sare sau un iaurt de la activia cu fructe 0% grasime.doar ca miercurea si vinerea tin mereu post si atunci nu mananc carne si lactate

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi esti super, bravo ție pîine mănînci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce va infometati atat.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Mananci foarte bine, poate mai mult peste si poate renunti la fructele de dupa mancare, dar daca trec vreo 15-20 de minute de la ora cand ai mancat pana mananci fructe, e ok si la fel pana la ultima masa. happy

| TheMiningSheep a răspuns:

Hey...
Ce ai zice de ceva mai mult peste happy
Serios...
Ar ajuta big grin

| Nousernamewhatsoever a răspuns:

Mai exact ce vrei sa stii?
E ok ce mananci.
big grin

| anameoow explică (pentru Nousernamewhatsoever):

Si mie mi se pare ok. Aparent sunt anemica si pe moarte.