| Djlsghtnquuw a întrebat:

La liceu trebuie sa ii dau cadou de craciun unui coleg. Avand in vedere ca nu stiu decat ca face karate, nu am nicio idee ce sa ii dau.Ideeei?batting eyelashes.

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Daca practica Artele Martiale, cumpara o centura, vezi la ce nivel este. Va fi o amintire de neuitat. Garantat. Pa

| forever4you a răspuns:

Pai daca nu stii tu care este colegul tau da ce idee vrei sa-ti dam noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i un ursulet de plus

| HoneyBii a răspuns:

Si noi facem asalaughing
Pai o cana cu ceva amuzant inscriptionat pe ea sau cu zodia sa. Poti si un pix cu zodia lui sau numele si eventual un mos de ciocolatahappy

Pa-pa!>big grin

| Cata1919 a răspuns:

Cumparai un kimono

| ralucaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pey avand in vedere ca face carate incearca sa ii procuri un costum...sau vreo statueta stiu ca exista o chestie de pus la mana...care'i reprezinta pe ei cred ca merge si cu ing-iang sau poti sa'i iei un tricou cu ceva legat de krt.