| AnNaxD a întrebat:

m-am despartit de prietenu' meu...am fost impreuna cam 9 luni.si un baiat pe care-l plac mi-a cerut prietenia. l-am acceptat si incep sa tin la el. E bine ce am facut?big grin.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Esti de admirat pentru faptul ca nu faci o drama dintr-o despartire, nu te legi cu disperare de el, nu face scene dramatice si nu te indopi cu ciocolata ca sa uiti de depresie.Esti altfel si e bine.Mult succes in noua relatie si pastreaza-ti atitudinea astatongue

| Hmmmm a răspuns:

Da, de ce nu ar fi?
este foarte bine a incerci sa mergi mai departe.ca incerci sa il uiti pe fostul iubit.nu e nimic rau in a avea un nou iubit.
eu chiar te felicit ca mergi mai departe si ca nu ramai blocata la fostul asa cum fac multe altele.

| VoiceWithin a răspuns:

Nu prea conteaza ce spunem noi, dar ceea ce simti tu este mai important, daca tu tii la el este foarte bine ce ai facut