| Valentynnnnnnnn a întrebat:

Vorbeam mai tot timpu cu o colega de clasa care ma intelegeam foarte bine cu ea. Dupa terminare scolii ia s-a despartit de prietenu sau si eu am inceput sa-i bat apropuri cum ca am vrea sa fim impreuna si vedeam ca era de acord. Apoi parea asa mai dezinteresat pina la un moment dat apoi cand am vazut ca tot timpu vorbeam i-am cerut intilnire...a acceptat. Am stat cu dinsa am vorbit despre una alta si la sfirsitu iltilnirei ea s-a dat linga mine si m-a sarutat. Prin asta aratase ca i-a placut dar apoi a 2-a zi parca nu imi ma dadea asa atentie..am lasat-o si eu asa.dar o plac insa ea e indiferenta cum sa o recistig din nou?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca abia se despartise de prietenul ei,simtea nevoia de afectiune si vroia sa isi confirme faptul ca inca o place cineva,ca nu e lipsita de farmec, de asta ti-a acceptat intalnirea, de asta te-a si sarutat, drept multumire.
Acum, e lamurita, linistita si nu mai vrea nimic de la tine.
Fii indiferent si ai rabdare, dar comporta-te civilizat cu ea.Nu se stie.
N-ar fi trebuit sa treci asa repede la actiune, abia se despartise de iubitul ei, nu-si revenise, ea probabil, spera sa se impace cu el, de asta reactioneaza asa...

| Valentynnnnnnnn explică (pentru greece12):

Eu trecuseram la actiune fiindca mai de mult puneseram ochii pe ea dar cam repede am luat-o si cretca nu trecusera peste despartire... oricum poate poate o coi cuceri din nouwinking mersi de raspuns

| greece12 a răspuns (pentru Valentynnnnnnnn):

Ti-am spus,fa pe indiferentul,nu-i arata c-o placi, dar comporta-te frumos cu ea, discuta cu ea, povestiti, intreab-o ce parere are si despre vreo colega de-a voastra mai draguta... poate ai noroc!

| Valentynnnnnnnn explică (pentru greece12):

Aha da am uitat sa mai zic ceva ca ea s-a dus pina in septembrie in Italia si inainte sa plece eu am intrebat-o dac ar vrea sa fim impreuna a zis ca s-ar putea numai ca ea va pleca si nu vrea sa ne chinuim amun2 :d sa nu ne fie dor unul de altul genwinking Cind va veni cam cu ce sa o surprind sa o dau pe spate asa ceva.

| greece12 a răspuns (pentru Valentynnnnnnnn):

Fa-i un video clip de bun venit, e usor.
Intri pe youtube/editor si iti alegi ce vrei de acolo, fotografii si muzica si-i scrii ce cuvinte vrei tu.
Cred ca i-ar place...
Uite cum iese un asemenea video:

https://www.youtube.com/watch?v=U_Cwk-S51z4

Bafta!

| Valentynnnnnnnn explică (pentru greece12):

Voi vedea poate dedicatie la radio big grin

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atata timp cat tu stai si astepti sa te pupe fata, nu prea ai cum sa o cuceresti.

| Valentynnnnnnnn explică (pentru neutrino):

Pai cum asa sa par disperat parca n-am mai vazut fete :d aveam de gind asa un simplu pupic :* fiind la prima intilnire dar fata vrea mai mult :d

| msKat a răspuns:

Pai daca o iubesti incearca sa o cuceresti. daca e o iluzie a inimii las-o balta. Bafta

| marlan a răspuns:

Fii si tu indiferent