| Lady_1104 a întrebat:

Heii matusa mea va naste peste 2 luni si va avea o fetita, problema e ca nu stim ce nume sa ii punemthinking puteti sa imi dati ideei ex:vanessa.rebecca,alberta,ramira
cele mai multe si frmse fundita

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Antonia si inca un nume de sfant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milena, Selena, Ieliana (ca pe mine), Andrada, Amina, Amira...cam astea sunt preferatele mele tongue Nastere usoara :*

| hiphopgirl a răspuns:

Lavinia,alexandra,claudia,antonia,julieta,andreea,bianca,madalina,patricia,diana,stefania,simona,angela,teodora,raluca,gabriela,
jennifer,selena,clarisa,eliza,alisa,amira,florica,emma,rosemary,
denisa,ioana,oana,alina,sanziana,margarete.

| ProfulDeLaMate a răspuns:

1.Lavinia
2.Alexandra
3.Claudia
4.Andreea
5.Bianca
6.Andra
7.Alina
8.Adelina
9.Gabriela
10.Xenia
11.Sabina
12.Stefania
13.Diana
14.Elisa
15.Eliza
16.Ema
17.Alice
18.Ana
19.Liza
20.Irina
21.Monica

| Lady_1104 explică:

Mai ast raspbig grin