| EuMelyy a întrebat:

stie cineva un site unde pot pune diferite intrebari? Funda!happy

3 răspunsuri:
| BeibiiQutz a răspuns:

Wow lol da pai chiar nu stiu laughing).....in fine intorcandu-ne la putina seriozitate laughing) haha buna gluma...da stiu eu unu :TPU da nu stiu nu cred ca ai auzit de el nici eu nu stiu cum e am auzit de la o persoana de el dar nu am cont laughing)))))))))))))) funda?

| Felys a răspuns:

Asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro..Dra trebuie sa iti faci cont. poti pune intrebari si ca aninim dar mai bine iti faci cont. funda?