| trollface a întrebat:

Stie cineva un site unde se pot pune intrebari?

Răspuns Câştigător
| axll a răspuns:

Http://www.bluewaffle.biz/ aici :)

| LifeIsHard a răspuns (pentru axll):

Cand am intrat aici, am vazut cem mai scarbos lucru! ma rog faca cu extreme of all big grin never mind, a fost penala faza, si ai primit si funda!?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vezi ca T/A e a doua strada la stanga, dupa semafor!

| Nuvăsufăr a răspuns:

Există?
Ca să vezi ţi-am citit nickul şi avatarul înainte să-ţi răspund.

| darrio2007 a răspuns:

Vezi ca esti troll.Ai scris asta din plictiseala.

| MissxD a răspuns:

Ia incearca: http://www.TPU.ro/. Merge?

| NeGaTiwE a răspuns:

Dal in pwola mea de troll nu vedeti ca ii un handicapat

| Gabica a răspuns:

Chiar nu stiu... exista astfel de site-uri? Si daca tot nu aveai ce face macar puneai si tu intrebarea la T/A.

| BonneLess a răspuns:

Trolling de căcat.

| IngeriiSuntCool a răspuns:

Mdeaa aici se pot pune, idiotule!

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Oameni au inceput sa nu mai stie de gluma, dar ca sa iti raspund incearca sfaturi.eva e destul de bun (distractie placuta).

Sunt tari raspunsurile de mai sus.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo answers, softpedia, facebook questions, are si google unul.

| anonima01 a răspuns:

Ce intrebari stupide.Chiar nu ai nimic bun de facut la sigur.

| deeew a răspuns:

Mda...intrebarea asta cred ca ai pus-o din lipsa de ocupatie

| U22I a răspuns:

Copii prosti poate copilu a pus intrebarea si aicea dar niciunul dintre voi nu la dus mintea sa-i raspunda.Parerea mea mai intai ganditi-va inainte sa faceti pe destepti. Tinand cont ca suntem cam nobbi parerea mea. Btfta all

| Bagdanpop06 a răspuns:

Nici eu nu pot, imi apare sa imi completez profilul desii nu am ce.