| Boboo_7319 a întrebat:

Heii TPU
bine, intrebare prosteasca
Uitati eu ma uitam la lovely complex pe animax si ultimul episod care l-am vazut este cu Kohori care e invitat-o pe Koizumi ( Risa ) La un concert Umibozu, si dupa concert se intalneste cu Otani, prietenul ei si el se desparte de ea pentru ca crede ca il inseala cu Kohori, Binee:
Intrebarea 1 : Unde pot sa vad episoadele care au urmat dupa aceas ( Nu stiu numarul episodului)
Intrebarea 2 : La ce ora este Lovely Complex pe Animax, si in ce zile?
Daaw Fundihappy

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Dap,stiu animeul l-am azut tot, si am vazut si filmu Lovely Complex, e foarte frumos.
1.Pai poti vedea aicea:
http://www.topfilmeonline.com/lovely-complex-2007-2010-t14908.html
Scrie in stanga fiecaruia ep si dai pe mijloc unde scrie Vizioneaza Online Gratis
2. Daca te uiti pe program vei ca scrie ca Lovely Complex este Lunea la ora 00:15